NASZA FILOZOFIA JEST PROSTA. BUDUJEMY JEDYNIE TAKIE ROWERY, NA KTÓRYCH SAMI CHCEMY JEŹDZIĆ.

Inspiracje dla projektowanych przez nas rowerów pochodzą z różnych źródeł, przysłowiowe światełko w głowie zapala się nam na trasie wyścigu lub na szlaku, ale najważniejsza jest jazda na rowerze. To jest naprawdę jedyna rzecz, która się liczy. Podczas jazdy na rowerze możemy skoncentrować się na szerszym zakresie technologii budowy naszych rowerów. Podczas gdy inne firmy powtarzają utarte schematy i dogmaty, my mamy otwarte umysły i jesteśmy wolni od tych ograniczeń. Używamy technologii, która w danym momencie jest najlepsza i w ten sposób możemy stworzyć rowery, które jeżdżą inaczej niż wszystkie inne.

OUR PROCESS. R&D FABRICATION.

JEŻDŻĄC SKUPIAMY MYŚLENIE NA NAJLEPSZYCH POMYSŁACH, KTÓRE SIĘ POJAWIAJĄ.

Nasz zespół rozwoju produktu jest bardzo zróżnicowany, w skład zespołu wchodzą inżynierowie, mechanicy, producenci, testerzy i zawodnicy. Ponieważ wszyscy jeżdżą na rowerach, podchodzą do projektowanej formy z punktu widzenia rowerzysty i rozumieją to, co jest potrzebne do tworzenia najlepszego produktu. Mechanicy często wiedzą rzeczy, których nie wiedzą nasi inżynierowie. Profesjonalni zawodnicy czują rzeczy, które mogą poczuć jedynie zawodnicy. Suma tych pomysłów jest olbrzymia i naprawdę odróżnia nasze rowery kiedy ich używasz w ciężkich warunkach.

TWORZENIE NAJLEPSZYCH ROWERÓW OZNACZA ZWIĘKSZENIE DOKŁADNOŚCI.

Dopracowanie detali jest integralną częścią tworzenia doskonałych produktów. Fabryka Yeti w Golden w Kolorado jest miejscem narodzin wszystkich koncepcji i projektów, które noszą nazwę YETI. Prototypy i rowery startowe są tu niszczone i testowane, a nasz elastyczny proces pozwala wytworzyć prototypy jednego dnia i ścigać się z nimi w dniu następnym. Pozwala to na wprowadzanie niezliczonej ilości zmian, przy tworzeniu ramy, która ma być zarówno piękna, jak i funkcjonalna.

POŁĄCZENIE WYNIKÓW BADAŃ I PRODUKTU W DRODZE OD DOBREGO DO NAJLEPSZEGO.

Współpraca Yeti i Foxa jest wynikiem wspólnej misji: stworzenia najlepszego zawieszenia. Każda z firm angażuje się niezależnie, aby tworzyć najlepsze produkty na rynku, ale dzięki współpracy możemy przenieść nasze projekty na najwyższy poziom. Używamy wielu protokołów testowych - niektóre są jakościowe i wymagają, aby nasi zawodnicy przekazali nam informacje o "odczuciach”, a inne są ilościowe i są zapisywane w komputerach lub dziennikach do późniejszej analizy. Zebrane w ten sposób informacje są bezpośrednio związane z przyszłym kierunkiem tworzenia produktu dla obu firm.

NASZE PROJEKTY PRZECHODZĄ SZEREG TESTÓW.

Sprawdzamy nasze rowery w olbrzymiej ilości testów laboratoryjnych, aby spełnić nasze standardy dotyczące wytrzymałości. Ale bądźmy szczerzy, wszyscy to robią. Zatem gdzie jest różnica między produktem naszym i konkurencji?

Są to niuanse i styl świetnego roweru, które są do wychwycenia jedynie podczas niezliczonych godzin spędzonych na szlaku. Kluczowe znaczenie w tworzeniu doskonałego produktu jest zrozumienie w jaki sposób wszystkie zmienne wchodzą ze sobą w interakcję. Mistrzowie świata i zawodnicy drużyny narodowej oraz nasz wewnętrzny zespół fabryczny testują rowery w najgorszych warunkach, w błocie, piasku, na skałach i w każdym innym nieprzyjemnym otoczeniu, które może narazić na szwank rower. Podczas tych testów pojawiają się problemy, które poddawane są burzliwej debacie i wytworzeniu jeszcze większej ilości prototypów. Jak widać, przejście przez ten proces jest uciążliwe, więc kiedy w końcu produkt zostanie wprowadzony do sprzedaży, możesz być pewien, że jest dopracowany i gotowy na największe wyzwania.