Z ROWEREM YETI W KAŻDYM MIEJSCU BĘDZIESZ SIĘ CZUŁ KOMFORTOWO.

Nasze biuro jest zagracone magazynami rowerowymi, nowymi częściami, które czekają na testy, oraz mnóstwem rowerów w stojakach oczekujących na kolejną wycieczką. Jeśli przyjdziesz do nas z samego rana, zostaniesz przywitany ogromnym uśmiechem i kubkiem mocnej kawy. Jeśli chciałbyś wpaść w porze lunchu, zastaniesz zamknięte drzwi i pusty budynek - jeździmy codziennie od jedenastej do trzynastej. A po południu? Z pewnością poczęstujemy Cię mocnym chmielowym piwem i będziemy dopingować naszych kolegów grających w ping ponga.

yeti_tribe_2013-113201407_tribegathering_127

OUR PROCESS. LUNCH RIDE.

MAMY PROSTĄ FILOZOFIĘ: BUDUJEMY TYLKO TAKIE ROWERY, NA KTÓRYCH SAMI CHCEMY JEŹDZIĆ

Nasze przejażdżki koncentrują umysły i upraszczają procesy myślowe, a dzięki temu rodzą się najlepsze idee, bez kompromisów spowodowanych ego czy tytułem. Mechanicy często widzą rzeczy, których nie dostrzegają inżynierowie. Zawodowcy czują rzeczy, które dostrzegą tylko najlepsi zawodnicy. Niektóre pomysły, które powstają z tych procesów są bardzo ważne, a inne przyczynią się do małych zmian detali. Jednak końcowa wartość takiego podejścia jest bardzo istotna i definiuje nasze rowery, gdy wyjadą na trasy.

20120301_ourprocess_115 20120301_ourprocess_170

WSPARCIE ZAWODNIKÓW JEST INTEGRALNĄ CZĘŚCIĄ PROCESU TWORZENIA NASZYCH PRODUKTÓW

Nasi zawodnicy fabryczni oraz ambasadorowie marki są istotną częścią procesu R&D. Zawodnicy startujący w Enduro World Series potrafią wycisnąć z rowerów o skoku 150-160mm takie rzeczy, że równie dobrze mogliby jeździć na zjazdówkach. Wszelkie słabości są wykrywane i poprawione zanim sprzęt trafi do sprzedaży. Jednak rozumiemy, że nasze rowery nie są tylko dla zawodników. Nasi ambasadorowie świetnie dopełniają rolę fabrycznej ekipy. Pokonywali bardzo zimne strumienie w Afganistanie, transportowali rowery na grzbietach wielbłądów oraz jeździli w niewyobrażalnych miejscach. Taki podział ról sprawia, że nasze rowery odnajdą się w najdziwniejszych sytuacjach.

Team Yeti

201407_coloradotrail_0990