SB6 2018 Ride cena
Image is not available
SHIMANO XT/SLX
24 499 PLN
13.98 KG

Rower YETI SB5.5 Carbon XT/SLX jest wyposażony w napęd i hamulce Shimano, koła DT Swiss, amortyzację FOX Performance, a kokpit i sztyca regulowana pochodzą od sprawdzonego Race Face. Tak uzbrojony rower sprawdzi się zarówno podczas zabaw w bike parku jak i podczas wielodniowej wycieczki po górach. Wszystko to dostępne jest w imponującej cenie.

SB6 2018 Ride cena
Image is not available
SRAM GX EAGLE
26 499 PLN
13.88 KG

Rower YETI SB5.5 Carbon GX Eagle wyposażony jest w najbardziej rozchwytywany napęd na rynku. Jest to gotowy sprzęt do ścigania się na lokalnych trasach i w wymagających bike parkach. Wyposażony w pełny napęd SRAM Eagle, amortyzację FOX Performance, agresywne opony Maxxis Minion DHF/Agressor oraz hamulce SRAM Guide R z tarczami 180mm. Z kolei kokpit i sztyca regulowana pochodzi od sprawdzonego Race Face.

SB6 2018 Ride cena - copy
Image is not available
SHIMANO XT
Image is not available
31 999 PLN
13.66 KG

Rower YETI SB5.5 XT TURQ zrobiony jest z naszego najlepszego karbonu i wyposażony został w kompletny napęd i hamulce Shimano XT, amortyzację FOX Factory oraz kokpit i sztycę regulowaną Race Face. Tak wyposażona maszyna do enduro pozwala jeździć po najtrudniejszych trasach na świecie.

SB6 2018 Ride cena - copy - copy
Image is not available
SRAM X01 EAGLE
Image is not available
34 999 PLN
12.93 KG

Gdy myślimy o "rowerze marzeń", to przed oczami mamy rower YETI SB5.5 TURQ Series X01 Eagle. Do budowy tego roweru wybraliśmy napęd SRAM 1x12 X01 Eagle, hamulce SRAM Guide RS, amortyzację FOX Factory oraz kokpit i regulowaną sztycę od Race Face. Na trasach w okolicy naszej fabryki w Golden spotkasz wielu naszych pracowników jeżdżących na tych rowerach, którzy mają uśmiech na twarzy od ucha do ucha.

SB6 2018 Ride cena - copy - copy - copy
Image is not available
SRAM XX1 EAGLE
Image is not available
46 499 PLN
12.80 KG

Rower YETI SB5.5 TURQ XX1 Eagle wyposażony jest w najlepsze dostępne części: napęd SRAM XX1, hamulce Guide RSC, stery Chris King, amortyzację FOX Factory oraz kokpit i regulowaną sztycę Fox Transfer. Taki zestaw części robi z tego roweru maszynę nie do pobicia. Najwyższa wersja YETI SB5.5 umożliwi Ci podbicie szlaków, o których do tej pory mogłeś jedynie marzyć.

SB6 2018 Ride cena - copy - copy - copy
Image is not available
RAMA SB5.5
Image is not available
16 999 PLN
2.58 KG

Posiadasz dużo dobrych części i nie potrzebujesz kupować całego roweru? Nie ma problemu! Na tej ramie bez większego wysiłku zbudujesz rower do wygrywania w Mistrzostwach Świata lub w lokalnych zawodach. To przecież Ty wiesz jakie części i koła sprawdzą się najlepiej.

SB6 2018 Ride cena - copy - copy - copy - copy
Image is not available
KOŁA DT SWISS XMC 1200 30MM
5499 PLN
1505 G

Nie zawsze mamy dostęp do wyciągów krzesełkowych. Krótko mówiąc, to jest spełnienie marzeń. Zestaw carbonowych kół DT SWISS XMC 1200 30MM, jest na tyle lekki, żeby wjechać na szczyt i na tyle wytrzymały i niezawodny, aby poradził sobie na każdej trasie. Koła są dostępne tylko do rowerów serii TURQ, kwota 5499 PLN jest dopłatą do regularnej ceny roweru.

SB6 2018 Ride cena
SB6 2018 Ride cena
SB6 2018 Ride cena - copy
SB6 2018 Ride cena - copy - copy
SB6 2018 Ride cena - copy - copy - copy
SB6 2018 Ride cena - copy - copy - copy
SB6 2018 Ride cena - copy - copy - copy - copy
previous arrow
next arrow

ZAPOMNIJ O STEREOTYPACH DOTYCZĄCYCH TWENTYNINER’ÓW. DZIĘKI NIENAGANNEJ KONSTRUKCJI RAMY, KRÓTKIEMU TYLNEMU TRÓJKĄTOWI ORAZ AGRESYWNEMU ZAWIESZENIU, TEN ROWER JEST ŁATWY W MANEWROWANIU ORAZ JEST SZYBKI I ŻWAWY NA ZJAZDACH.


5.5” (140MM)

SKOK

2.57 KG

MASA RAMY

29"

ROZMIAR KÓŁ

 

 

SPECYFIKACJA I GEOMETRIA

[popup_trigger id="3518" tag="span"]KOŁA DT SWISS XMC 1200 30MM[/popup_trigger]

 

 

ZAWIESZENIE

EFEKTYWNOŚĆ


Na początku skoku zawieszenia, główna oś przesuwa się ku górze, przeciwdziałając cofaniu się koła. Zapewnia to optymalną wydajność pedałowania i zapobiega nadmiernemu bujaniu zawieszenia. Podczas ostrego pedałowania zawieszenie usztywnia się, a jednocześnie pozostaje czułe na najmniejsze nierówności. Liniowy kierunek ruchu zapewnia wyjątkową kontrolę kinematyki i stanowi znaczący postęp w stosunku do konstrukcji bazujących na linku pośredniczącym.

KONTROLA


W momencie, gdy SWITCH INFINITY osiąga punkt przegięcia, główny punkt obrotu zaczyna wykonywać głęboki ruch liniowy ku górze. Ruch ten zwiększa kontrolę nad rowerem i zapobiega negatywnemu oddziaływaniu rozciągania łańcucha na pracę zawieszenia.

201606_Bolivia_Schusler_12890-desktop2x.jpeg
STWORZONY DO EXPLORACJI TAKICH MIEJSC

SWITCH INFINITY

WSZECHSTRONNY


Zawieszenie SWITCH INFINITY jest wszechstronnym systemem, który jest bardzo łatwy do adaptacji w rowerach o różnym skoku. W zależności od założeń projektowych i kierunku montażu system może osiągać zróżnicowaną kinematykę. Dla przykładu, rower z dużym skokiem wymaga drastycznie innej kinematyki w późniejszym ugięciu zawieszenia (kontrolowanie trajektorii koła). System SWITCH INFINITY można precyzyjnie kontrolować, bardziej niż inne konstrukcje zawieszenia, ponieważ posiada liniowy ruch głównej osi. Możemy również kontrolować współczynnik dźwigni i zapobiegać bujaniu znacznie lepiej niż w innych systemach zawieszeń.

SWITCH INFINITY WYKORZYSTUJE OPATENTOWANĄ TECHNOLOGIĘ


SWITCH INFINITY wykorzystuje opatentowaną technologię, która zapewnia doskonałe właściwości zapobiegające bujaniu zawieszenia, a zarazem oferuje najwyższą wydajność pedałowania oraz idealne właściwości zawieszenia.

TRWAŁY


SWITCH INFINITY to system prosty, lekki i trwały. Zbudowany przez Fox Racing Shox (najlepszych specjalistów w dziedzinie zawieszeń i amortyzacji) tak, aby wytrzymał najgorsze warunki jazdy. Do produkcji zostały użyte najlepsze materiały - golenie pokryte powłoką Kashima dla zwiększenia czułości i trwałości, specjalne uszczelniane tuleje oraz lekki kuty korpus.

MECHANICZNA PRZEWAGA


SWITCH INFINITY ma bardzo małe opory podczas pracy. Dzięki temu system ten może osiągnąć cechy pozornie sprzeczne. We wczesnym etapie ugięcia oferuje najwyższą efektywność pedałowania i doskonałą małą czułość inicjacji. Głębszy ruch zawieszenia jest wspomagany i odpowiada wysiłkowi do kwadratu energii. Co to oznacza z punktu widzenia rowerzysty? Można podjeżdżać w każdych warunkach, również w bardzo trudnych. W skrócie możemy pokonywać strome podjazdy z zerową utratą przyczepności i niesamowitą trakcją. W połowie skoku zawieszenia, ruch jest kontrolowany i dzięki temu uspokaja rower w trudnym terenie i otwiera się, gdy napotka większe przeszkody na trasie.

SERIA TURQ

RODZAJ CARBONU

2.57 KG

MASA RAMY

SERIA CARBON

RODZAJ CARBONU

2.97 KG

MASA RAMY

DWIE RÓŻNE SERIE ZBUDOWANE Z RÓŻNYCH MATERIAŁÓW ZAPEWNIAJĄ RÓWNOWAGĘ MIĘDZY WAGĄ I WYDAJNOŚCIĄ.


Rowery serii TURQ są wykonane z najwyższej jakości włókna węglowego, zapewniają doskonałą równowagę i sztywność. W rezultacie rowery serii TURQ są solidne i agresywne w prowadzeniu. Seria CARBON posiada małe zmiany w włóknie węglowym, pozwala to zaoferować niższą cenę przy jednoczesnym zachowaniu wytrzymałości i sztywności na podobnym poziomie jak w serii TURQ.

Slide 1
Image is not available
Image is not available

WYWAŻONA GEOMETRIA, POCZĄWSZY OD DŁUGOŚCI TYLNEGO TRÓJKĄTA, NA ŚCIEŻCE MECHANICZNEJ KOŃCZĄC.


Ten rower ma tylny trójkąt o długości 436 mm na platformie kół 29". Taka długość tylnych widełek gwarantuje optymalną równowagę pomiędzy zwrotnością i stabilnością. Aby osiągnąć tak krótki tylny trójkąt, projektanci wyeliminowali przednią przerzutkę i wykorzystali powiększoną szerokość tylnego koła, a zarazem utrzymali klasyczną długą geometrię Yeti. Dla zrównoważenia przodu roweru zdecydowaliśmy się użyć amortyzatora z dużym skokiem, a kąt główki ramy to 66,5 stopnia. To wszystko pozwoliło na precyzyjne dostrojenie trajektorii zawieszenia i rozstawu osi roweru.

WE WSPÓŁPRACY Z FOX UDOSKONALILIŚMY KONFIGURACJĘ I REGULACJĘ OBJĘTOŚCI POWIETRZA W DAMPERACH.


FOX DPX2 montowany w SB5.5 ma lepsze tłumienie ze zmienionym zaworowaniem. Na szlaku poczujesz większe tłumienie w połowie skoku i mniej uczucia bujania. Dodatkowo nowy damper daje większą możliwość regulacji kompresji i odbicia.

201606_Bolivia_Schusler_11033-desktop@2x
MAMY PROSTĄ FILOZOFIĘ, BUDUJEMY TYLKO TAKIE ROWERY, NA KTÓRYCH SAMI CHCEMY JEŹDZIĆ.

CZĘŚCI KONSTRUKCYJNE

 1. SWITCH INFINITY
 2. WYSOKO MODUŁOWY CARBON
 3. COLLET AXLE SYSTEM - REDUKUJE ZUŻYCIE ŁOŻYSK
 4. GŁÓWKA RAMY W STANDARDZIE TAPERED (44MM/56MM)
 5. SPECJALNA OSŁONA RAMY
 6. WEWNĘTRZNE PROWADZENIE PRZEWODÓW
 7. ZINTEGROWANY SYSTEM OSI I HAKA PRZERZUTKI
 8. DODATKOWO USZCZELNIANE ŁOŻYSKA ENDURO
 9. TYTANOWE ŚRUBY DAMPERA

TESTY

TECH SPEC


SKOK: 140MM

MASA RAMY: 2.58KG TURQ

ROZMIAR KOŁA: 29"

ROZMIARY RAM: MD, LG, XL

AMORTYZATOR TYŁ: 7.875" X 2.25"

SUPORT: PRESS FIT BB92

TYLNE KOŁO: 148MM X 12MM (BOOST)

PRZEDNIA PRZERZUTKA: NIEDOSTĘPNA

ŚREDNICA SZTYCY: 30.9MM

YETI_SB55
YETI_SB55
 

CENY x ZESTAWY

RAMA SB5.5 SERIA TURQ - 17000 PLN

RAMA - SERIA TURQ (2,58KG)


AMORTYZATOR TYLNY - FOX FACTORY DPX2 3 POS

 

ROWER YETI SB5.5 CARBON XT/SLX - 24500 PLN

RAMA - SERIA CARBON (2.97KG)


AMORTYZATOR TYLNY - FOX PERFORMANCE DPX2 3 POS


AMORTYZATOR PRZEDNI - FOX PERFORMANCE 36 / 160MM BOOST


KOŁA - DT SWISS M1900 30MM


PRZERZUTKA TYLNA - SHIMANO XT


MANETKA - SHIMANO SLX


KORBA - RACE FACE AFFECT 30T 175MM


SUPORT - RACE FACE PF92


KASETA - SHIMANO SLX 11-46


ŁAŃCUCH - SHIMANO SLX


HAMULCE - SHIMANO SLX 2 PISTON


TARCZE - SHIMANO 180/180


SZTYCA REGULOWANA - FOX TRANSFER


OPONA PRZÓD - MAXXIS MINION DHF EXO 2.5 TR


OPONA TYŁ - MAXXIS AGGRESSOR EXO 2.3 TR


STERY - CANE CREEK 40 INSERT TAPER


KIEROWNICA - RACE FACE RESPOND 31.8x785


MOSTEK - RACE FACE RESPOND 31.8x45


CHWYTY - ERGON GA2


SIODEŁKO - YETI / WTB CUSTOM VOLT

ROWER YETI SB5.5 CARBON EAGLE - 26500 PLN

RAMA - SERIA CARBON (2.97KG)


AMORTYZATOR TYLNY - FOX PERFORMANCE DPX2 3 POS


AMORTYZATOR PRZEDNI - FOX PERFORMANCE 36 / 160MM BOOST


KOŁA - DT SWISS M1900 30MM


PRZERZUTKA TYLNA - SRAM X01 EAGLE


MANETKA - SRAM GX EAGLE


KORBA - SRAM GX EAGLE 30T 175MM


SUPORT - SRAM PF92


KASETA - SRAM 1275 10-50


ŁAŃCUCH - SRAM GX EAGLE


HAMULCE - SRAM GUIDE R


TARCZE - SRAM CENTERLINE 180/180


SZTYCA REGULOWANA - FOX TRANSFER


OPONA PRZÓD - MAXXIS MINION DHF EXO 2.5 TR


OPONA TYŁ - MAXXIS AGGRESSOR EXO 2.3 TR


STERY - CANE CREEK 40 INSERT TAPER


KIEROWNICA - RACE FACE RESPOND 31.8x785


MOSTEK - RACE FACE RESPOND 31.8x45


CHWYTY - ERGON GA2


SIODEŁKO - YETI / WTB CUSTOM VOLT

ROWER YETI SB5.5 TURQ XT - 32000 PLN

RAMA - SERIA TURQ (2.758KG)


AMORTYZATOR TYLNY - FOX FACTORY DPX2 3 POS


AMORTYZATOR PRZEDNI - FOX FACTORY 36 / 160MM BOOST


KOŁA - DT SWISS 350/XM481 RIM


PRZERZUTKA TYLNA - SHIMANO XT


MANETKA - SHIMANO XT


KORBA - RACE FACE TURBINE 30T 175MM


SUPORT - RACE FACE PF92


KASETA - SHIMANO XT 11-46


ŁAŃCUCH - SHIMANO SLX


HAMULCE - SHIMANO XT 2 PISTON


TARCZE - SHIMANO 180/180


SZTYCA REGULOWANA - FOX TRANSFER


OPONA PRZÓD - MAXXIS MINION DHF EXO 2.5 TR


OPONA TYŁ - MAXXIS AGGRESSOR EXO 2.3 TR


STERY - CANE CREEK 40 INSERT TAPER


KIEROWNICA - YETI CARBON 35x800


MOSTEK - RACE FACE TURBINE BASIC 35x50


CHWYTY - ERGON GA2


SIODEŁKO - YETI / WTB CUSTOM VOLT

ROWER YETI SB5.5 TURQ SRAM X01 EAGLE - 35000 PLN

RAMA - SERIA TURQ (2.58KG)


AMORTYZATOR TYLNY - FOX FACTORY DPX2 3 POS


AMORTYZATOR PRZEDNI - FOX FACTORY 36 / 160MM BOOST


KOŁA - DT SWISS 350/XM481 RIM


PRZERZUTKA TYLNA - SRAM X01 EAGLE


MANETKA - SRAM X01 EAGLE


KORBA - SRAM CARBON X01 EAGLE 30T 175MM


SUPORT - SRAM PF92


KASETA - SRAM 1275 10-50


ŁAŃCUCH - SRAM GX EAGLE


HAMULCE - SRAM GUIDE RSC


TARCZE - SRAM CENTERLINE 180/180


SZTYCA REGULOWANA - FOX TRANSFER


OPONA PRZÓD - MAXXIS MINION DHF EXO 2.5 TR


OPONA TYŁ - MAXXIS AGGRESSOR EXO 2.3 TR


STERY - CANE CREEK 40 INSERT TAPER


KIEROWNICA - YETI CARBON 35x800


MOSTEK - RACE FACE TURBINE BASIC 35x50


CHWYTY - ERGON GA2


SIODEŁKO - YETI / WTB CUSTOM VOLT

ROWER YETI SB5.5 TURQ SRAM XX1 EAGLE - 46500 PLN

RAMA - SERIA TURQ (2.58KG)


AMORTYZATOR TYLNY - FOX FACTORY DPX2 3 POS


AMORTYZATOR PRZEDNI - FOX FACTORY 36 / 160MM BOOST


KOŁA - DT SWISS 350/XM481 RIM


PRZERZUTKA TYLNA - SRAM XX1 EAGLE


MANETKA - SRAM XX1 EAGLE


KORBA - SRAM CARBON X01 EAGLE 30T 175MM


SUPORT - SRAM PF92


KASETA - SRAM 1299 10-50 GOLD


ŁAŃCUCH - SRAM XX1 EAGLE GOLD


HAMULCE - SRAM GUIDE RSC


TARCZE - SRAM CENTERLINE 180/180


SZTYCA REGULOWANA - FOX TRANSFER


OPONA PRZÓD - MAXXIS MINION DHF EXO 2.5 TR


OPONA TYŁ - MAXXIS AGGRESSOR EXO 2.3 TR


STERY - CHRIS KING INSERT TAPER


KIEROWNICA - YETI CARBON 35x800


MOSTEK - RACE FACE TURBINE 35x50


CHWYTY - ERGON GA2


SIODEŁKO - ERGON SME3 CUSTOM

GEOMETRIA W MILIMETRACH

ROZMIARY W CENTYMETRACH

CECHY


 

 1. Opatentowany system zawieszenia SWITCH INFINITY

 2. Rama i wahacz wykonane z wysoko modułowego karbonu

 3. Collet axle system - redukuje zużycie łożysk

 4. Zintegrowane mocowanie ISCG'05

 5. Główka ramy w standardzie tapered

 6. Customowy ochraniacz dolnej rury

 7. Wewnętrzne prowadzenie przewodów

 8. Hak przerzutki zintegrowany z osią koła

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA


 

Jaka jest różnica między wersją SB5.5 TURQ i CARBON?

Rowery serii TURQ produkowane są z najwyższej jakości i najlepiej wykonanego włókna węglowego. Oferują doskonałą równowagę pomiędzy sztywnością i trwałością. W rezultacie otrzymujesz solidny i agresywny rower. W rowerach z serii Carbon zastosowano zmodyfikowany splot włókna węglowego. Dzięki zastosowaniu różnych materiałów i poprawieniu splotu włókien, możemy zaproponować rowery wykonane z karbonu w niższej cenie, przy jednoczesnym zachowaniu wytrzymałości i sztywności dostępnej jedynie w ramach wykonanych z droższych włókien. Ramy serii CARBON SB5.5 są około 250g cięższe.

Co to jest SWITCH INFINITY i jak działa?

System zawieszenia SWITCH INFINITY wykorzystuje opatentowaną technologię - zapewnia doskonałe właściwości zapobiegające bujaniu zawieszenia, oferując najwyższą wydajność pedałowania oraz idealne właściwości pracy zawieszenia. Wewnątrz głównego punktu obrotu umieszczono dwie nasmarowane tuleje, które przesuwają się w górę i w dół na dwóch goleniach powleczonych powłoką Kashima. To nie jest dodatkowy amortyzator, który musi być wypełniony powietrzem, lecz specjalny system opracowany we współpracy z FOX RACING SHOX. Wystarczy utrzymywać go w czystości i smarować zgodnie z zaleceniami konserwacji umieszczonymi poniżej.

Czy system SWITCH INFINITY wymaga konserwacji?

W pełni uszczelniony mechanizm SWITCH INFINITY posiada zewnętrzne kalamitki do smarowania uszczelek i tulei. Yeti Cycles i Fox Racing Shox zalecają interwał smarowania co 40 godzin. Ważne jest, aby nie przekraczać i stosować się do zalecanego interwału. Nie zaszkodzi również usunięcie nadmiaru kurzu i brudu, który może gromadzić się w trakcie jazdy. Wszelkie materiały eksploatacyjne można znaleźć w naszym sklepie internetowym lub u lokalnych dealerów. W celu uzyskania szczegółowych informacji technicznych, odwiedź http://www.ridefox.com/help.php?m=bike&id=465.

Do jakiego skoku amortyzatora zaprojektowano SB5.5?

Rama SB5.5 została zaprojektowana do używania z amortyzatorami o skoku 160mm. Obniżając skok widelca do 150mm uzyskasz bardziej stromy kąt główki ramy i niżej umieszczony suport. Aby uzyskać więcej szczegółowych informacji, sprawdź sekcję geometria.

Jak duże opony mogę zmieścić w SB5.5?

Wielu producentów w zróżnicowany sposób podaje rozmiary opon, dlatego trudno jest podać ostateczną szerokość, która będzie poprawna dla wszystkich marek opon. Krótko mówiąc do ramy SB5.5 można maksymalnie użyć opon o szerokości 2,4".

Czy do SB5.5 można zamontować opony w rozmiarze "plus"?

Nie. Rama SB5.5 jest zaprojektowana do używania opon w standardowym rozmiarze o maksymalnej szerokości 2,4".

Jakie korby i suporty można zamontować w SB5.5?

W ramie SB5.5 jest mufa o standardzie Press Fit BB92 [92mm]. Do ramy można zamontować jedynie korby z dużym "q factor". Oznacza to, że można zamontować korby Shimano i SRAM.

Jaka oś tylnego koła pasuje do mojego SB5.5?

Rama SB5.5 zaprojektowana jest tylko i wyłącznie do pracy z osią Shimano 148mm X 12mm E-Thru. Tylny trójkąt ramy został zoptymalizowany pod kątem sztywności i masy konkretnie dla tej osi.

Jaki typ sterów jest właściwy dla SB5.5?

Rama SB5.5 posiada główkę w standardzie tapered, a rodzaj zastosowanych sterów to pół-zintegrowane ZS 44mm/56mm (tzw. Zero Stack). Ten system pozwala na ukrycie łożysk wewnątrz główki ramy, obniżenia główki ramy i zwiększenie sztywności.

Jakiej wielkości tarcze hamulcowe pasują do SB5.5?

Rama SB5.5 posiada zintegrowane mocowanie hamulca tylnego w standardzie PM i może obsłużyć tarczę 160mm bez potrzeby użycia adaptera. Przy użyciu adaptera można zastosować tarczę hamulcową w rozmiarze do 185mm.

Dlaczego SB5.5 ma kompozytowe osłony ramy?

Rama SB5.5 ma dużą odporność na uderzenia, ale dla dodatkowej ochrony przed korzeniami i luźnymi kamieniami, które mogą wystąpić na szlaku, dodaliśmy kompozytowe osłony ramy.

Czy mogę używać sztycy regulowanej stealth w SB5.5?

Tak, rama SB5.5 posiada wewnętrzne prowadzenie kabli do sztyc typu stealth.

Jaki maksymalny rozmiar pojedynczej zębatki można zastosować w SB5.5?

Maksymalny rozmiar zębatki zależy od linii łańcucha i kształtu zębatki. Korby Boost Shimano / SRAM: okrągłe zębatki 34T / owalne 32T, Race Face 51mm: 32T okrągłe / 30T owalne. Minimalna zębatka: 28T okrągła / 30T owalna.

Czy SB5.5 posiadają mocowania ISCG?

Tak, rama SB5.5 posiada zintegrowane mocowanie ISCG'05

Jaki jest użyty rodzaj tylnego amortyzatora w SB5.5?

W ramie SB5.5 zastosowano tylny amortyzator w rozmiarze 7.875" x 2.25" eye-to-eye wyposażony w piggyback. Jeśli sobie tego życzysz, amortyzator może być zablokowany, ale dla najlepszej jakości pracy i trakcji zalecamy jego pełne otwarcie.

Jaki jest rekomendowany SAG dla SB5.5?

Radzimy zacząć od 30% SAG'u. Aby dopasować rower do swoich preferencji proponujemy nieco zaryzykować z większym lub mniejszym SAG'iem. Pamiętaj, żeby ustawiać SAG dla Twojej naturalnej wagi, a to oznacza wagę razem z kaskiem, ubraniem i pełnym plecakiem.

Czy w SB5.5 mogę użyć tylny amortyzator ze sprężyną?

Tak, rama SB5.5 zaprojektowana jest do używania zarówno z amortyzatorami sprężynowymi jak i powietrznymi.

Jaki rodzaj przedniej przerzutki pasuje do SB5.5?

Rama SB5.5 nie jest kompatybilna z przednimi przerzutkami.

 

Jaki jest rozmiar sztycy w SB5.5?

W ramie SB5.5 rozmiar sztycy wynosi 30,9mm.

Jaki jest rozmiar zacisku sztycy w SB5.5

W ramie SB5.5 rozmiar zacisku sztycy to 35mm.

Jaka jest gwarancja na SB5.5?

Ramy SB5.5 objęte są gwarancją producenta, która wynosi 5 lat.

INSTRUKCJE DO POBRANIA ZNAJDZIESZ TUTAJ